BNS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta ne volite u BNS-u?

Ići dole 
+11
Tocak
Buldog
Denis!!!
$anjA
naTasa
Sava
Rodjeni
justgag.a
Kalkan
Alen_101st
Admin
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ne volite u BNS-u?   Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 EmptyNed Feb 24, 2008 1:13 am

O cemu?O nacizmu???Ne mislim nista...o takvim glupostima i ne pokusavam da mislim Mad scratch
Nazad na vrh Ići dole
M_I_L_A_N
Clan***
Clan***



Broj poruka : 191
Godina : 33
Datum upisa : 05.02.2008

Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ne volite u BNS-u?   Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 EmptyNed Feb 24, 2008 1:24 am

bravo rodjeni Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Sava
Clan****
Clan****
Sava


Broj poruka : 326
Godina : 39
Location : at home
Datum upisa : 09.01.2008

Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ne volite u BNS-u?   Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 EmptyNed Feb 24, 2008 3:21 am

zašto biste ga izbacili? neka ga.. Ima čovek pravo na svoje mišljnje... hahahaha! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.polackipetrovdan.com
Mario
Clan***
Clan***
Mario


Broj poruka : 126
Datum upisa : 09.01.2008

Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hmmm   Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 EmptyNed Feb 24, 2008 4:11 pm

Pa ne znam ako je on srbin da li zna sta je srbski narod doziveo pod tim kukastim krstom za vreme drugog sveckog rata sad u 21 veku to istaci mislim da je to bolest confused confused (TIBI)
Nazad na vrh Ići dole
justgag.a
Clan*****
Clan*****
justgag.a


Broj poruka : 556
Godina : 33
Location : negde u spejsu..
Datum upisa : 06.01.2008

Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ne volite u BNS-u?   Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 EmptyNed Feb 24, 2008 4:47 pm

Naravno da o tome ni ne treba pokusatavi misliti Rodjeni...Mislila sam na izbacivanje... Question
Nazad na vrh Ići dole
M_I_L_A_N
Clan***
Clan***



Broj poruka : 191
Godina : 33
Datum upisa : 05.02.2008

Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ne volite u BNS-u?   Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 EmptyNed Feb 24, 2008 6:09 pm

savo neka takvo misljenje deli na nekom drugom mestu, i neka mrzi druge na drugom mestu a ne na bns forumu.
Nazad na vrh Ići dole
Sava
Clan****
Clan****
Sava


Broj poruka : 326
Godina : 39
Location : at home
Datum upisa : 09.01.2008

Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ne volite u BNS-u?   Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 EmptyNed Feb 24, 2008 6:54 pm

Pomozite mu da shvati da greši.. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.polackipetrovdan.com
Kalkan
Clan***
Clan***
Kalkan


Broj poruka : 123
Godina : 34
Datum upisa : 02.01.2008

Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ne volite u BNS-u?   Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 EmptyPon Feb 25, 2008 1:12 am

Neka, pustite coveka. Ja cu ga upoznam lepo sa par mojih prijatelja (punkera) pa nek njima pomene da je nacista... Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Igor
Clan***
Clan***



Broj poruka : 131
Datum upisa : 11.01.2008

Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ne volite u BNS-u?   Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 EmptyPon Feb 25, 2008 4:13 am

Svima je dobro poznato da Kalkan ima zajebane prijatelje punkere Razz
Nazad na vrh Ići dole
Buldog
Clan*
Clan*



Broj poruka : 21
Datum upisa : 25.01.2008

Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ne volite u BNS-u?   Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 EmptyUto Feb 26, 2008 9:45 pm

Kalkan ::
Neka, pustite coveka. Ja cu ga upoznam lepo sa par mojih prijatelja (punkera) pa nek njima pomene da je nacista... Twisted Evil


Vidite svi vi ste jedne velike bulje.
Pricate i moze se reci nekom kog ni ne poznajete,al ajde da vas pustimo jos malo a posle jednog po jednog u selo da lomimo zato sto ste ne oprezni i sebi dozvoljavate svasta a obicne cave ste i toga ste svesni i zato ste samo na internetu jaki.
Ti cvikeras a i ostali nemojte da zaboravite da na avtarima ima vase slike i bolje pazite sta pricate jer neznate ko sam a moze vam se obiti u glavu sto vam se kunem ako i dalje tako nastavite da se pravite vazni zvale jedne bedne,vi ste olos sela.
Nazad na vrh Ići dole
Alen_101st
Clan******
Clan******
Alen_101st


Broj poruka : 895
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 27.12.2007

Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: re   Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 EmptyUto Feb 26, 2008 9:49 pm

Ova tema ce biti privremeno zakljucana zbog zadnjeg komentara...da ne bi bilo jos takvih komentara...!!!Buldog,mislim da sve ovo vredjanje nije bilo potrebno...
Nazad na vrh Ići dole
https://bnsforum.all-up.com
justgag.a
Clan*****
Clan*****
justgag.a


Broj poruka : 556
Godina : 33
Location : negde u spejsu..
Datum upisa : 06.01.2008

Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ne volite u BNS-u?   Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 EmptySre Feb 27, 2008 12:49 am

hah...buldog nemoj da me zasmejavas...okay?
sta koja ti je to fora krijes se iza maske...hoces da ti dam podatke iz moje djacke knjizice?
mislim kao fora video si slike...
u znas koliko sam se potresla sto si zapretio...evo drma mi se ekran...i da sto ti moras da budes tako negativan lik?
ko je tebi skrivio ?
jednostavo BRE nauci da i drugi imaju misljena i da razmenjujes misljana!
kao i da ih prihvatas,a ne da se potresas i pretis...to je stvarno posednje sto mozes da uradis...
a to sto ti mislis da je neko sam ovde na internetu jaci...to znaci sam da si ti umno slabiji...
Kalkan ... ako te neko dira .. zovi mene ja cu da te branim,da neces mozda mene da bijes? lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ne volite u BNS-u?   Sta ne volite u BNS-u? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ne volite u BNS-u?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Gde najvise volite da izadjete u BNS?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BNS Forum :: .:BNS:. :: -Seoske teme--
Skoči na: