BNS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Glasanje za preDsednika!

Ići dole 
+10
Mario
Denis!!!
Dorijel
Igor
Kalkan
Sava
justgag.a
Rodjeni
Alen_101st
Admin
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Kalkan
Clan***
Clan***
Kalkan


Broj poruka : 123
Godina : 34
Datum upisa : 02.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptyČet Jan 24, 2008 4:02 am

To je jedan od razloga zbog kojih izbegavam politiku, uvek dodje do ovog...
Alene iskreno nisi trebao da otvaras politicku temu.
Nazad na vrh Ići dole
Kalkan
Clan***
Clan***
Kalkan


Broj poruka : 123
Godina : 34
Datum upisa : 02.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptyČet Jan 24, 2008 4:14 am

I da
Sto se tice predsednika, posto vidim da ce tema bidne zatvorena (sto i treba da se desi), pogledajte kakvu su prasinu digli izbori ne samo kod nas nego i kod stranih investitora i drzava.... Poenta je u tome sto strane drzave jednostavno imaju strah od toga da ce Radikali pobediti na izborima, ne zbog Tome Nikolcia licno, nego zbog stranke koja ga zastupa... Prosto znam da predsednik kao licnost nema gotovo nikakvu ulogu u drzavi, i u principu isto je ko god da je na vlasti, takodje neam nista protiv ma ko da dodje na vlast, bio to Nikolic ili Tadic, obojica su ljudi i isto bi bilo ko god da sedne od njih dvoje u predsednicku stolicu. Ali pogledajte sta izjavljuju strani novinari i posmatraci, oni jednostavno ne odobravaju vlast radikala, bez obzira sto "mi" znamo da radikali nebi nista naudili drzavi, oni misle da sa radikalima jednostavno nema saradnje i iz tog razloga nesmemo dozvoliti da radikali pobede, pa ljudi vrednost dinara u odnosu na euro u srbiji ce da opadne enormno, pola stvari iz uvoza cemo da pogubimo, izvoz ce da nam opadne enormno, a da ne pominjem kako ce da nas posmatra evropska unija, pogubicemo vise od 50% stranih investitora. Dakle trenutno ovo nije borba da nam bude bolje, nego da nam ostane isto, jer ako dodje do Tomine pobede, svidjalo se to vama ili ne, bice nam mnogo gore. To je moje vidjenje, nisam zeleo da ga iznosim jer je protiv svih normi na ovaj nacin uticati na druge al eto, kad smo vec poceli ajd i da zavrsimo.

P.S.
Izvinjavam se ako sam nekog uvredio, i kao sto rekoh neam nista protiv Radikala.
Nazad na vrh Ići dole
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptyČet Jan 24, 2008 10:43 am

Ljudi pre nego sto odete 3.februara na glasanje i date svoj glas radikalnoj stranci pogledajte ovaj mali film i razmislite dobro...

Nazad na vrh Ići dole
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptyČet Jan 24, 2008 3:28 pm

Dirljv prilog...inace ovakvi se prilozi prave za inostranstvo,da se pokaze svetu kakvi su srbi No No No
Nazad na vrh Ići dole
Sava
Clan****
Clan****
Sava


Broj poruka : 326
Godina : 39
Location : at home
Datum upisa : 09.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptyČet Jan 24, 2008 8:30 pm

Kalkan ::
I da
Ali pogledajte sta izjavljuju strani novinari i posmatraci, oni jednostavno ne odobravaju vlast radikala, bez obzira sto "mi" znamo da radikali nebi nista naudili drzavi, oni misle da sa radikalima jednostavno nema saradnje i iz tog razloga nesmemo dozvoliti da radikali pobede, pa ljudi vrednost dinara u odnosu na euro u srbiji ce da opadne enormno, pola stvari iz uvoza cemo da pogubimo, izvoz ce da nam opadne enormno, a da ne pominjem kako ce da nas posmatra evropska unija, pogubicemo vise od 50% stranih investitora. Dakle trenutno ovo nije borba da nam bude bolje, nego da nam ostane isto, jer ako dodje do Tomine pobede, svidjalo se to vama ili ne, bice nam mnogo gore. To je moje vidjenje, nisam zeleo da ga iznosim jer je protiv svih normi na ovaj nacin uticati na druge al eto, kad smo vec poceli ajd i da zavrsimo.
P.S.
Izvinjavam se ako sam nekog uvredio, i kao sto rekoh neam nista protiv Radikala.

Evo ovako... (Nisam hteo sve citirati,samo ono na šta ću dati odgovor)
Po tome šta hoće strani novinari ili nihove države,mi nebi ni trebalo da imamo predsednika i vladu..
Prema tome,ako vam je ovako ok,da javno iznose sramnu ponudu kojom nam nude pristup uniji ako dozvolimo da Kosovo bude nezavisno.. Znači,svi građani Srbije nebitno koje su nacionalnosti i koji idu da glasaju (koriste svoje pravo) toj evropi u kojoj je toliko dobro nisu uopšte bitni.. E to ja ne želim
Nebitno ko će pobediti.. Al nek bude izabran od gradjana Srbije a ne od neke evrope,Amerike ili Rusije..
Tema je ok,oni koji žele da provociraju ili budu bezobrazni neka ne pišu ovde... Ovde bi trebalo da vidimo vaša mišljenja.. Nadam se da nećete izbrisati temu.. Smile
p.S. Nek se niko ne oseti prozvanim... Hvala..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.polackipetrovdan.com
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptyČet Jan 24, 2008 8:49 pm

Ne znam zasto se jos uvek neko uzbudjuje oko Kosova kad je dobrih 60% ljudi prodalo svoja imanja za 3-4x vecu cenu Siptarima i doslo da zivi u BG.Svaka cast ljudima koji jos uvek zive dole ali realno Kosovo bih dao odavno jer je prodana zemlja tamo dole vise nema zivota.
Nazad na vrh Ići dole
Mario
Clan***
Clan***
Mario


Broj poruka : 126
Datum upisa : 09.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: re   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptyČet Jan 24, 2008 9:12 pm

Uh hajde i ja nesto da kazem o ovoi temi ma da mi ne prilici jer nemam jos 5 godina prava glasa i koliko vidim to je jako skakljiva tema ukusi su razliciti ali vidim da jedan od njih oce da nas vodi sa rusima jedan sa zapadom a vecina nas voli sto dolazi sa zapada bilo u sta da se ugledam dali je to moi mobilni ili moj racunar kola mog starog ili bilo sta sve je sa zapada nesto ne vidim ruske racunare mobilne tel itd tako da mislim da je bolje za nas posebno mlade da budemo u evropi i samo da rata ne bude sunny
Nazad na vrh Ići dole
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptyČet Jan 24, 2008 9:47 pm

Vrlo opsirna i zahtevna tema...i o ovoj temi se ne moze diskutovati normalno...svako ima svoje misljenj i svak misli da je u pravu....al ocigledno je da neko nije u pravu...
Neko misli da nam je kosovo bitno(onaj narod sto je tamo,sto nema gde da ode...)a neko misli da nije(oni sto nisu tamo i oni sto su otisli odatle i svi oni koji nemaju nikakve veze sa tim ``kosovom``)...i stoga,uzevsi sve u obzir,treba biti realan i doneti pravu odluku...a to nije jednostavno....
a to,dal cemo se okrenuti evropi ili rusiji ili japanu,to nema veze...ja prema nikom od njih nemam simpatije jer nicim nisu pokazali da im je stalo do Srbije i do Kosova,i taj pojam za njih prestavlja samo jednu stavku na papiru oko koje polemisu i pregovaraju....
Nazad na vrh Ići dole
Mario
Clan***
Clan***
Mario


Broj poruka : 126
Datum upisa : 09.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: re   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptyČet Jan 24, 2008 10:12 pm

Shaman svaka cast za onaj film ali ja bi to pustio na rts jel ljudi kod nas su jako zaboravni!!!! Sad
Nazad na vrh Ići dole
Kalkan
Clan***
Clan***
Kalkan


Broj poruka : 123
Godina : 34
Datum upisa : 02.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptyPet Jan 25, 2008 2:11 am

Ali nisu u inostranstvu, na zalost.
@ Sava
Slazem se u potpunosti da niko netreba da se mesa u nase stvari i nase izbore, ali kao sto vidite na zalost mesaju se. I u bezizlaznoj smo situaciji jer na zalost nemozemo bez njih...
A sto se tice Kosova, to nebih da diskutujem, jednostavno neam dovoljno argumenata, ali svakako nebih zeleo tek tako da predam deo nase postojbine.
Nazad na vrh Ići dole
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptyPet Jan 25, 2008 3:19 am

Jbg Sloba da je imao u glavi kao sto nije, mogao da resi pitanje Kosova jako lepo imao je 2 i po meni najbolje mogucnosti da pristane da Amerika napravi par vojnih baza dole sve bi bilo ok da je covek pristao al jbg, jednostavno covek voli da izaziva silu. Druga takodje jako dobra mogucnost je bila odlazak u Vatikan i razgovor sa Papom bi to resio sve, Kosovo bi bilo proglaseno crkvenom zemljom tako da da cisto sumnjam da bi Siptarski sljam udario protiv Vatikana. Al jbg....
Nazad na vrh Ići dole
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptyPet Jan 25, 2008 2:42 pm

Ma najlakse je davati komentare i zakljucke posle 100 godina iz svoje fotelje....
Nazad na vrh Ići dole
Sava
Clan****
Clan****
Sava


Broj poruka : 326
Godina : 39
Location : at home
Datum upisa : 09.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptyPet Jan 25, 2008 4:23 pm

Shaman!!! ::
Jbg Sloba da je imao u glavi kao sto nije, mogao da resi pitanje Kosova jako lepo imao je 2 i po meni najbolje mogucnosti da pristane da Amerika napravi par vojnih baza dole sve bi bilo ok da je covek pristao al jbg, jednostavno covek voli da izaziva silu. Druga takodje jako dobra mogucnost je bila odlazak u Vatikan i razgovor sa Papom bi to resio sve, Kosovo bi bilo proglaseno crkvenom zemljom tako da da cisto sumnjam da bi Siptarski sljam udario protiv Vatikana. Al jbg....

O čemu ti pšišeš? Shocked Shocked
Da li bi Amerika ili Rusija dozvolila nekom da pravi svoju vojnu bazu na njihovoj teritoriji??
Nema šanse.. To je odma' ugrožavanje njihove teritorije..
A ta druga solucija nema veze sa vezom.. Pogledaj malo istorije o Vatikanu i biće ti jasno čime se oni bave.. Toliko o tome.. A to za šiptare je Tito odradio da oni počnu da naseljavaju Kosovo i tad su Srbi bili oterani sa Kosova.. Znači ta strategija je počela još 70-ih godina prošlog veka..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.polackipetrovdan.com
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptyPet Jan 25, 2008 6:49 pm

Ne,ne...pusti ga da zivi u svojim ubedjenjima...
Nazad na vrh Ići dole
justgag.a
Clan*****
Clan*****
justgag.a


Broj poruka : 556
Godina : 33
Location : negde u spejsu..
Datum upisa : 06.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptyPet Jan 25, 2008 7:36 pm

pa svakom je draze da je on u pravu...
Nazad na vrh Ići dole
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptySub Jan 26, 2008 1:17 am

Samo pricam o nekim realnim stvarima jer bezbroj puta bi bilo lepse da je Amerika dobila tih par baza na Kosmetu ovog sranja nebi sad bilo. Nazalost neki ljudi nisu svesni da mi ne mozemo da se suprostavljamo sili koja jedno 214151351 puta veca od nas. Samo znajte jednu stvar da cela Srbija je velika kao jedan kvart u LA ili NY tako da ono...Sila boga ne moli
Nazad na vrh Ići dole
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptySub Jan 26, 2008 1:40 am

ALo...zaboraavio si da nas je ta ista amerika malo karala iz vazduha?????
Nazad na vrh Ići dole
Igor
Clan***
Clan***



Broj poruka : 131
Datum upisa : 11.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptySub Jan 26, 2008 3:44 am

Pa kakve to veze ima sa ovim sto decko prica, Gojko, molim te? Covek kaze"Ana igra super tenis" a ti kazes "Da,Bodiroga je super kosarkas". Daj bre. . .
Nazad na vrh Ići dole
Igor
Clan***
Clan***



Broj poruka : 131
Datum upisa : 11.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptySub Jan 26, 2008 3:45 am

Mozda nije najbolje poredjenje ali tako nekako ti postujes ovde. . .
Nazad na vrh Ići dole
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptySub Jan 26, 2008 4:38 am

Rodjeni ::
ALo...zaboraavio si da nas je ta ista amerika malo karala iz vazduha?????

Naravno a jel zbog cega se to desilo? Jel treba da poruse pola industrijske zone i mostove da bi se neko opametio i rekao e bre pa nemozemo mi protiv celog sveta? Mi se ne vidimo na karti sveta covece...
Nazad na vrh Ići dole
Sava
Clan****
Clan****
Sava


Broj poruka : 326
Godina : 39
Location : at home
Datum upisa : 09.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptySub Jan 26, 2008 5:03 am

Ljudi,rat je odavno završen.. A i nebi trebalo da ga bude uskoro..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.polackipetrovdan.com
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptySub Jan 26, 2008 6:02 am

NE lupaj...al u svakom slucaju ne mogu da prave baze na nasoj teritoriji(o cemu pricate) iz istog razloga sto ni oni ne bi dozvolili da neko pravi bazu na njihovoj a isto tako to nije zakonski pravno....da ste gledali vesti danas,bili bi upuceniji....covek je pricao bas o tome...
*igore....
to bi bilo isto kao da ti napravis klackalicu Veri ispod prozra....zapitaj se dal bi ti dozvolila....
Nazad na vrh Ići dole
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptySub Jan 26, 2008 6:12 am

Igor ::
Pa kakve to veze ima sa ovim sto decko prica, Gojko, molim te? Covek kaze"Ana igra super tenis" a ti kazes "Da,Bodiroga je super kosarkas". Daj bre. . .
i da...mucni malo glavom,nemoj da samo lupas,i nisi samo ti ovde bistar...
komentar sam dao iskljucivo za ameriku...a odnosilo se na to da ona ni u kom slucaju ne zasluzuje da dobije teritriju za jbne baze...mozda da je neka druga drzava trazil,pa i da zazmurimo na jedno oko,al amerika..nikako...zasto da im se dozvoli da rade sta hoce...
zato pitam ``decka`` zasto misli da im se trebalo izaci u susret....
Nazad na vrh Ići dole
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptySub Jan 26, 2008 3:09 pm

Hahahaha kome bre mi da zazmurimo pa zasto je Amerika stala na stranu Siptara??Pa eto upravo zato jer smo mi tvrdoglavi tako da ce oni lepo normalnim putem dobiti svoje baze a Siptari svoju novu drzavu tako da ono...A mi cemo i dalje da se borimo sa vetrenjacama i da isterujemo pravdu!!hahhaha
Nazad na vrh Ići dole
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 EmptySub Jan 26, 2008 5:53 pm

Ma zasto ih uopste branis i podrzavas???sta,oni nesto kazu i mi moramo da se povinujemo tome??
cenis da ako su mocniji i veci od nas da treba biti kako oni kazu???primecuje se da vole svagde da guraju nos...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Glasanje za preDsednika!
Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Glasanje za Skype ili MSN Messenger imenik!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BNS Forum :: .:Off Category:. :: -Politika--
Skoči na: