BNS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Cime se zanimate?

Ići dole 
+15
JovanoviC
Stefan AC/DC
chigoja
GordAna
naTasa
$anjA
Dusan_h_!
Mario
Dorijel
Kalkan
Sava
Alen_101st
Rodjeni
justgag.a
Admin
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
justgag.a
Clan*****
Clan*****
justgag.a


Broj poruka : 556
Godina : 32
Location : negde u spejsu..
Datum upisa : 06.01.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyNed Jan 27, 2008 12:20 am

*Rodjeni
pst!!!!
nije fer ti si video slike na msn-u!
Nazad na vrh Ići dole
$anjA
Clan*
Clan*



Broj poruka : 19
Godina : 36
Datum upisa : 29.01.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptySre Jan 30, 2008 9:59 pm

Ovo kao neki oglas...
Idemo...
Dragi moji, ja studiram! Da,da treba nam sto vise obrazovnih ljudi u nasem selu...
Pogotovo ucitelja i vaspitaca, zato cu ja , jednog dana da vaspitavam vasu decu.
Bicemo dosta vise obrazovaniji i upoznati sa predskolskim planom i programom i znacemo da popunimo dnevnik rada, posto to ovde kod nas bas nesto i ne znaju. Verujte, imala sam priliku da se u to uverim.
Hobi...hm...bila je to gitara koja evo i dalje jos uvek stoji u sobi ali sad se jako malo svira jer ima dosta obaveza na fakultetu...jos sad ispitni rok... pale
Slobodno vreme...nema ga! XaXa! Salim se...e za to je najlakse naci zanimaciju... Basketball
A sta najvise volim da radim....slatko,samo jesti cokoladu... Razz rabbit sto se bas i ne primeti... Laughing
Sport, slabo...rekreacija neka...teretana, klizanje, sad ce roleri, bajs...MADA, planiram da krenem na leto da treniram strelicarstvo (luk i srela) mada, mislim da od toga nece biti nista, to sam planirala i prosle godine! Very Happy
itd. itd. itd.
Mislim da je sasvim dovoljno.... Smile
Ja sam se smorila dok sam pisala a mogu tek misliti kako ce se smoriti onaj ko ce ovo citati... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
naTasa
Clan****
Clan****
naTasa


Broj poruka : 318
Godina : 31
Location : Ban. Novo Selo
Datum upisa : 29.01.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptySre Jan 30, 2008 11:05 pm

O, Sanja, nisam znala da znas tako dobro da pises...
Znas, mogla bi ponekad da mi pises sastave... Razz pig
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/natashakr92
Mario
Clan***
Clan***
Mario


Broj poruka : 126
Datum upisa : 09.01.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: :)   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyČet Jan 31, 2008 1:12 am

Sanja apsolutno te podrzavam u onom sta nameravas da ucinis kad budes predavala deci samo se nadam da se neces do tada pokvariti da i ti budes nekom majka a nekom maceha ko sto neki rade po skolama raznorazne veze i vezice rodjacke i tako to pokusaj da budes pravedna svako kolko zna to nas decu najvise boli a oni misle da mi to ne vidimo confused
Nazad na vrh Ići dole
$anjA
Clan*
Clan*



Broj poruka : 19
Godina : 36
Datum upisa : 29.01.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyČet Jan 31, 2008 1:15 pm

Sve ja to znam, zato sva ta deca koja u skoli imaju vezice, mamice,tatice, niko od njih kad izdje iz osnovne skole ne znaju da saberu 2+2!
Veruj, tako je i u srednjoj... Nije normalno koliko se ucenici izvlace kad imaju neku vezu...
Jedino na fakultetu ti ne prolaze suze i preklinjanja...samo ako stavis na sto 500e i vise, dobijes tu jadnu 6-icu. Mada, to jos nije provereno... Tek na fakultetu su prave "muke" ovo pre toga...samo sitna mucenja... Smile
Cekajte deco, sad ce za koju godinu da stignu nove generacije vaspitaca i ucitelja koji ce znati da rade svoj posao!!!
Nazad na vrh Ići dole
justgag.a
Clan*****
Clan*****
justgag.a


Broj poruka : 556
Godina : 32
Location : negde u spejsu..
Datum upisa : 06.01.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyČet Jan 31, 2008 1:25 pm

stvarno je tako...i sto je jako zalosno sto te vezice ta deca ne znaju da koriste u pravu svrhu...vec samo da bi prosli godinu!
jos upisu dobre skole i zauzimaju mesta deci koja su stvarno vredna te skole...i naravno tu padnu razred...jer nemaju pojma nista...
heh...zato ucenje study je zakon!
Nazad na vrh Ići dole
GordAna
Clan**
Clan**
GordAna


Broj poruka : 77
Godina : 34
Datum upisa : 07.02.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Čime se zanimate   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyNed Mar 02, 2008 8:43 pm

trebalo bi početkom aprila da se priključim ASTRI....pa cu tad pričati o tome..
Nazad na vrh Ići dole
Dusan_h_!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 124
Godina : 32
Datum upisa : 21.01.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: ...   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyUto Mar 04, 2008 10:36 pm

ajoj...jadna deca! Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
justgag.a
Clan*****
Clan*****
justgag.a


Broj poruka : 556
Godina : 32
Location : negde u spejsu..
Datum upisa : 06.01.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptySre Mar 05, 2008 11:46 pm

ASTRA...sta je to?
Nazad na vrh Ići dole
chigoja
Clan***
Clan***
chigoja


Broj poruka : 136
Godina : 38
Location : gore brate u ciganjski kraj
Datum upisa : 24.03.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Radi se   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyPon Mar 24, 2008 3:02 pm

Sta se radi? Evo odgovora:
Svasta se radi ovih dana kao i obicno. Krpe se serpe i lonci komsijskim babama, lonci na auspusima, kola, traktori, prikolice... Sve to da se zaradi za jedan motor, ali tesko! Mamica i tatica nisu bas toliko imucni da sinak pukne prstima i da oni sutra doteraju nekog fancy dvotockasa u dvoriste... Mozda sam malo sarkastican, ali bas me briga. Doduse necu sad da se zalim, sam sam sebi kupio neke polovne instrumente, a za te pare sam mogao uzeti neki solidan motor,ali tada nisam imao tu zelju! Sve u svemu zacin C... Slobodnog vremena moze da se nadje za neku probu, ali to je ipak malo da bi se nesto naucilo svirati! Da ne tupim dalje, uzivajte...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyUto Mar 25, 2008 1:34 am

ja nisam bash tako zanimljiv kao chigi ali u suhtini se zanimam gitarom i nashim bendom
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
JovanoviC
Clan**
Clan**
JovanoviC


Broj poruka : 94
Godina : 33
Location : Banatsko 'Novo' Selo... (-__-)
Datum upisa : 28.03.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Hahaha...   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyPet Mar 28, 2008 4:28 am

E,stvarno se likovi...
Extra ekipa...
Jos jednom cestitke za BNS-Forum...
Pa,eto sve ste rekli...
Stvarno danas se svasta radi...
Samo da kazem...
"Moj profesor je bio sa jednom devojkom iz mog razreda"...
I,sta reci...( '79 i '88 )
Devojka je kasnije krenula,sto ne znaci da moze da se k... sa mojim profesorom...
Jbt. pola casova sam zbog nje izgubio... Smile
A,inace,-moja keva je uciteljica...
Nisam bas upucen u to...
Mada,rekao bih samo da zena toooliko smara...
-Sanja...
Cuvaj se te bolesti... Wink
Sala-mala...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.clkband.co.cc/
unu_che
Clan**
Clan**
unu_che


Broj poruka : 71
Godina : 36
Location : Kauc
Datum upisa : 10.04.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyČet Apr 10, 2008 2:36 pm

$anjA ::
Ovo kao neki oglas...
Idemo...
Dragi moji, ja studiram! Da,da treba nam sto vise obrazovnih ljudi u nasem selu...
Pogotovo ucitelja i vaspitaca, zato cu ja , jednog dana da vaspitavam vasu decu.
Bicemo dosta vise obrazovaniji i upoznati sa predskolskim planom i programom i znacemo da popunimo dnevnik rada, posto to ovde kod nas bas nesto i ne znaju. Verujte, imala sam priliku da se u to uverim.
Hobi...hm...bila je to gitara koja evo i dalje jos uvek stoji u sobi ali sad se jako malo svira jer ima dosta obaveza na fakultetu...jos sad ispitni rok... pale
Slobodno vreme...nema ga! XaXa! Salim se...e za to je najlakse naci zanimaciju... Basketball
A sta najvise volim da radim....slatko,samo jesti cokoladu... Razz rabbit sto se bas i ne primeti... Laughing
Sport, slabo...rekreacija neka...teretana, klizanje, sad ce roleri, bajs...MADA, planiram da krenem na leto da treniram strelicarstvo (luk i srela) mada, mislim da od toga nece biti nista, to sam planirala i prosle godine! Very Happy
itd. itd. itd.
Mislim da je sasvim dovoljno.... Smile
Ja sam se smorila dok sam pisala a mogu tek misliti kako ce se smoriti onaj ko ce ovo citati... Laughing
Sanja, bez ljutnje, ali mene je pomalo strah da mi ti vaspitavas decu (kako si sama rekla), posto u tvojim porukama naidjoh na mnogo gramatickih gresaka. Eh, ja cu sad mudro pretpostaviti da ides na onaj kvazifakultet u Vrscu. Nije da potcenjujem, ali iskreno receno, nije kao ni da je to nesto extremno tesko, s obzirom da znam za slucajeve neandertalaca, koji su uspeli da zavrse taj, to, sta vec...fakultet, recimo. Izvinjavam se svima koji su se u bilo kom delu osetili prozvanim, ali to i nije toliko moj problem koliko njihov Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
naTasa
Clan****
Clan****
naTasa


Broj poruka : 318
Godina : 31
Location : Ban. Novo Selo
Datum upisa : 29.01.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyČet Apr 10, 2008 8:40 pm

Koje to gramaticke greske, leba ti?
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/natashakr92
Nikola Novakovic
Clan***
Clan***
Nikola Novakovic


Broj poruka : 115
Godina : 32
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 09.02.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyČet Apr 10, 2008 11:15 pm

Ja se ovih dana bavim sejanjem kukuruza.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola Novakovic
Clan***
Clan***
Nikola Novakovic


Broj poruka : 115
Godina : 32
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 09.02.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyČet Apr 10, 2008 11:16 pm

Cek Sanja ako sam te dobro ukapirao ti nam si upravo ispricla kako ti je tesko na faksu.Pa sto onda uopste ides na faks.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan_h_!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 124
Godina : 32
Datum upisa : 21.01.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyPet Apr 11, 2008 12:14 am

Dusane,tvoj post je obrisan,nemoj da vredjas druge clanove!
Nazad na vrh Ići dole
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyPet Apr 11, 2008 12:25 am

e shto ljudi vole da ponize druge ljude pa to nije normalno, zaivot je jedan veliki zajeb!!! i ne upisujte konchar!!!!!. shto se tiche onih vaspitacha to je sve old school, i ja sam izashao iz vrtica i iz osnovne i nikad nisam nauchio pravilno da pishe, josh uvek imam muke sa tim, a neshto se i ne trudim, u svakom sluchaju koliko sam primetio uspeju ljudi da me razumeju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
Dusan_h_!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 124
Godina : 32
Datum upisa : 21.01.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyPet Apr 11, 2008 12:38 am

pa kad se vec pravite pametni obrisite i njen post.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad :evil
to sto sam ja napisao je cinjenica!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyPet Apr 11, 2008 12:42 am

mogao si malo diskretnije Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyPet Apr 11, 2008 2:13 am

Nikola Novakovic ::
Cek Sanja ako sam te dobro ukapirao ti nam si upravo ispricla kako ti je tesko na faksu.Pa sto onda uopste ides na faks.

Mozda zato sto zeli nesto da postane u zivotu i zeli da se bavi necim sto je cini srecnom, kao ti npr. uzgajanjem kukuruza kao sto si naveo u prethodnom postu.
Nazad na vrh Ići dole
$anjA
Clan*
Clan*



Broj poruka : 19
Godina : 36
Datum upisa : 29.01.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyPet Apr 11, 2008 4:36 pm

unu_che ::
$anjA ::
Ovo kao neki oglas...
Idemo...
Dragi moji, ja studiram! Da,da treba nam sto vise obrazovnih ljudi u nasem selu...
Pogotovo ucitelja i vaspitaca, zato cu ja , jednog dana da vaspitavam vasu decu.
Bicemo dosta vise obrazovaniji i upoznati sa predskolskim planom i programom i znacemo da popunimo dnevnik rada, posto to ovde kod nas bas nesto i ne znaju. Verujte, imala sam priliku da se u to uverim.
Hobi...hm...bila je to gitara koja evo i dalje jos uvek stoji u sobi ali sad se jako malo svira jer ima dosta obaveza na fakultetu...jos sad ispitni rok... pale
Slobodno vreme...nema ga! XaXa! Salim se...e za to je najlakse naci zanimaciju... Basketball
A sta najvise volim da radim....slatko,samo jesti cokoladu... Razz rabbit sto se bas i ne primeti... Laughing
Sport, slabo...rekreacija neka...teretana, klizanje, sad ce roleri, bajs...MADA, planiram da krenem na leto da treniram strelicarstvo (luk i srela) mada, mislim da od toga nece biti nista, to sam planirala i prosle godine! Very Happy
itd. itd. itd.
Mislim da je sasvim dovoljno.... Smile
Ja sam se smorila dok sam pisala a mogu tek misliti kako ce se smoriti onaj ko ce ovo citati... Laughing
Sanja, bez ljutnje, ali mene je pomalo strah da mi ti vaspitavas decu (kako si sama rekla), posto u tvojim porukama naidjoh na mnogo gramatickih gresaka. Eh, ja cu sad mudro pretpostaviti da ides na onaj kvazifakultet u Vrscu. Nije da potcenjujem, ali iskreno receno, nije kao ni da je to nesto extremno tesko, s obzirom da znam za slucajeve neandertalaca, koji su uspeli da zavrse taj, to, sta vec...fakultet, recimo. Izvinjavam se svima koji su se u bilo kom delu osetili prozvanim, ali to i nije toliko moj problem koliko njihov Twisted Evil
Kako ljudi vole da komentarisu, zanimljivo bas... Pitanje - zbog "paravopisnih gresaka" te je strah da ti ja vaspitavam decu??? Xa xa smesno, no dobro, ali nemoj da se brines o pravopisu ce ih uciteljica uciti a ne vaspitacica, tako da uzivaj. Da obavestim da studiram u Beogradu a sad da li je tesko ili nije, to znaju ljudi koji tamo studiraju. Recimo da je tesko samo to vreme provedeno tamo jer si na fakultetu od 9h-19h. No to vise i nije bitno... Mirno spavajte...
Nazad na vrh Ići dole
$anjA
Clan*
Clan*



Broj poruka : 19
Godina : 36
Datum upisa : 29.01.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyPet Apr 11, 2008 4:38 pm

JovanoviC ::
E,stvarno se likovi...
Extra ekipa...
Jos jednom cestitke za BNS-Forum...
Pa,eto sve ste rekli...
Stvarno danas se svasta radi...
Samo da kazem...
"Moj profesor je bio sa jednom devojkom iz mog razreda"...
I,sta reci...( '79 i '88 )
Devojka je kasnije krenula,sto ne znaci da moze da se k... sa mojim profesorom...
Jbt. pola casova sam zbog nje izgubio... Smile
A,inace,-moja keva je uciteljica...
Nisam bas upucen u to...
Mada,rekao bih samo da zena toooliko smara...
-Sanja...
Cuvaj se te bolesti... Wink
Sala-mala...
Ej, ne kazem, sve je moguce mada mislim da vaspitaci ne smaraju toliko Smile
Nazad na vrh Ići dole
$anjA
Clan*
Clan*



Broj poruka : 19
Godina : 36
Datum upisa : 29.01.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyPet Apr 11, 2008 4:46 pm

Denis!!! ::
Nikola Novakovic ::
Cek Sanja ako sam te dobro ukapirao ti nam si upravo ispricla kako ti je tesko na faksu.Pa sto onda uopste ides na faks.

Mozda zato sto zeli nesto da postane u zivotu i zeli da se bavi necim sto je cini srecnom, kao ti npr. uzgajanjem kukuruza kao sto si naveo u prethodnom postu.
Nikola, mislim da nisi bas ukapirao no nije vazno, ne studiras pa ne znas. Zamorno je samo, kao sto je mozda i tebi zamoran posao vezan za kukuruz itd.

Denise, svaka cast Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
$anjA
Clan*
Clan*



Broj poruka : 19
Godina : 36
Datum upisa : 29.01.2008

Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 EmptyPet Apr 11, 2008 4:49 pm

Smile Neverovatno kako ljudi pokusavaju da budu sto pametniji prozivajuci druge itd. Ali nije to lose, dobro ce proci u zivotu. Idea
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cime se zanimate? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Cime se zanimate?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BNS Forum :: .:BNS:. :: -Zanimanja--
Skoči na: