BNS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Cime se zanimate?

Ići dole 
+15
JovanoviC
Stefan AC/DC
chigoja
GordAna
naTasa
$anjA
Dusan_h_!
Mario
Dorijel
Kalkan
Sava
Alen_101st
Rodjeni
justgag.a
Admin
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
naTasa
Clan****
Clan****
naTasa


Broj poruka : 318
Godina : 31
Location : Ban. Novo Selo
Datum upisa : 29.01.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptyPet Apr 11, 2008 5:07 pm

Suspect reci im Sanja, reci im...
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/natashakr92
unu_che
Clan**
Clan**
unu_che


Broj poruka : 71
Godina : 36
Location : Kauc
Datum upisa : 10.04.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptyPet Apr 11, 2008 6:06 pm

$anjA ::
unu_che ::
$anjA ::
Ovo kao neki oglas...
Idemo...
Dragi moji, ja studiram! Da,da treba nam sto vise obrazovnih ljudi u nasem selu...
Pogotovo ucitelja i vaspitaca, zato cu ja , jednog dana da vaspitavam vasu decu.
Bicemo dosta vise obrazovaniji i upoznati sa predskolskim planom i programom i znacemo da popunimo dnevnik rada, posto to ovde kod nas bas nesto i ne znaju. Verujte, imala sam priliku da se u to uverim.
Hobi...hm...bila je to gitara koja evo i dalje jos uvek stoji u sobi ali sad se jako malo svira jer ima dosta obaveza na fakultetu...jos sad ispitni rok... pale
Slobodno vreme...nema ga! XaXa! Salim se...e za to je najlakse naci zanimaciju... Basketball
A sta najvise volim da radim....slatko,samo jesti cokoladu... Razz rabbit sto se bas i ne primeti... Laughing
Sport, slabo...rekreacija neka...teretana, klizanje, sad ce roleri, bajs...MADA, planiram da krenem na leto da treniram strelicarstvo (luk i srela) mada, mislim da od toga nece biti nista, to sam planirala i prosle godine! Very Happy
itd. itd. itd.
Mislim da je sasvim dovoljno.... Smile
Ja sam se smorila dok sam pisala a mogu tek misliti kako ce se smoriti onaj ko ce ovo citati... Laughing
Sanja, bez ljutnje, ali mene je pomalo strah da mi ti vaspitavas decu (kako si sama rekla), posto u tvojim porukama naidjoh na mnogo gramatickih gresaka. Eh, ja cu sad mudro pretpostaviti da ides na onaj kvazifakultet u Vrscu. Nije da potcenjujem, ali iskreno receno, nije kao ni da je to nesto extremno tesko, s obzirom da znam za slucajeve neandertalaca, koji su uspeli da zavrse taj, to, sta vec...fakultet, recimo. Izvinjavam se svima koji su se u bilo kom delu osetili prozvanim, ali to i nije toliko moj problem koliko njihov Twisted Evil
Kako ljudi vole da komentarisu, zanimljivo bas... Pitanje - zbog "paravopisnih gresaka" te je strah da ti ja vaspitavam decu??? Xa xa smesno, no dobro, ali nemoj da se brines o pravopisu ce ih uciteljica uciti a ne vaspitacica, tako da uzivaj. Da obavestim da studiram u Beogradu a sad da li je tesko ili nije, to znaju ljudi koji tamo studiraju. Recimo da je tesko samo to vreme provedeno tamo jer si na fakultetu od 9h-19h. No to vise i nije bitno... Mirno spavajte...
Moje iskreno izvinjenje, jer je Beogradski univerzitet ipak vredan postovanja. A sto se tice uciteljica, bas oni slucajevi za koje ja znam da su u Vrscu zavrsili su ,upravo, ucitelji....i nazalost, neverovatno nepismeni. A videla sam da je bilo i nekog vredjanja i smatram da nije u redu. To sto si ti student, ne znaci da treba da omalovazavas nekoga ko se bavi poslovima za koje ne treba visoka strucna sprema, kao sto je poljoprivreda. Samo toliko... I ne znam zasto te je toliko uvredila, ili makar iznervirala, moja poruka, kad nije bila otkucana sa tom namerom. Keep it cool!
Nazad na vrh Ići dole
$anjA
Clan*
Clan*



Broj poruka : 19
Godina : 36
Datum upisa : 29.01.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptyPet Apr 11, 2008 6:49 pm

unu_che ::
$anjA ::
unu_che ::
$anjA ::
Ovo kao neki oglas...
Idemo...
Dragi moji, ja studiram! Da,da treba nam sto vise obrazovnih ljudi u nasem selu...
Pogotovo ucitelja i vaspitaca, zato cu ja , jednog dana da vaspitavam vasu decu.
Bicemo dosta vise obrazovaniji i upoznati sa predskolskim planom i programom i znacemo da popunimo dnevnik rada, posto to ovde kod nas bas nesto i ne znaju. Verujte, imala sam priliku da se u to uverim.
Hobi...hm...bila je to gitara koja evo i dalje jos uvek stoji u sobi ali sad se jako malo svira jer ima dosta obaveza na fakultetu...jos sad ispitni rok... pale
Slobodno vreme...nema ga! XaXa! Salim se...e za to je najlakse naci zanimaciju... Basketball
A sta najvise volim da radim....slatko,samo jesti cokoladu... Razz rabbit sto se bas i ne primeti... Laughing
Sport, slabo...rekreacija neka...teretana, klizanje, sad ce roleri, bajs...MADA, planiram da krenem na leto da treniram strelicarstvo (luk i srela) mada, mislim da od toga nece biti nista, to sam planirala i prosle godine! Very Happy
itd. itd. itd.
Mislim da je sasvim dovoljno.... Smile
Ja sam se smorila dok sam pisala a mogu tek misliti kako ce se smoriti onaj ko ce ovo citati... Laughing
Sanja, bez ljutnje, ali mene je pomalo strah da mi ti vaspitavas decu (kako si sama rekla), posto u tvojim porukama naidjoh na mnogo gramatickih gresaka. Eh, ja cu sad mudro pretpostaviti da ides na onaj kvazifakultet u Vrscu. Nije da potcenjujem, ali iskreno receno, nije kao ni da je to nesto extremno tesko, s obzirom da znam za slucajeve neandertalaca, koji su uspeli da zavrse taj, to, sta vec...fakultet, recimo. Izvinjavam se svima koji su se u bilo kom delu osetili prozvanim, ali to i nije toliko moj problem koliko njihov Twisted Evil
Kako ljudi vole da komentarisu, zanimljivo bas... Pitanje - zbog "paravopisnih gresaka" te je strah da ti ja vaspitavam decu??? Xa xa smesno, no dobro, ali nemoj da se brines o pravopisu ce ih uciteljica uciti a ne vaspitacica, tako da uzivaj. Da obavestim da studiram u Beogradu a sad da li je tesko ili nije, to znaju ljudi koji tamo studiraju. Recimo da je tesko samo to vreme provedeno tamo jer si na fakultetu od 9h-19h. No to vise i nije bitno... Mirno spavajte...
Moje iskreno izvinjenje, jer je Beogradski univerzitet ipak vredan postovanja. A sto se tice uciteljica, bas oni slucajevi za koje ja znam da su u Vrscu zavrsili su ,upravo, ucitelji....i nazalost, neverovatno nepismeni. A videla sam da je bilo i nekog vredjanja i smatram da nije u redu. To sto si ti student, ne znaci da treba da omalovazavas nekoga ko se bavi poslovima za koje ne treba visoka strucna sprema, kao sto je poljoprivreda. Samo toliko... I ne znam zasto te je toliko uvredila, ili makar iznervirala, moja poruka, kad nije bila otkucana sa tom namerom. Keep it cool!
Ej, ne moras da se izvinjavas, svako ima pravo na svoje misljenje nego ja samo stojim iza onog sto sam rekla bas zbog toga sto to ljudi tumace na drugaciji nacin. Eto bas i za ovo omalovazavanje. Za to prvi put cujem jer ja to nigde nisam spomenula jer svako ima pravo da bira cime ce se baviti dalje u zivotu. Svakog od nas privlace neke sasvim razlicite stvari. Neko ima mogucnosti da studira neko ne, mada gledajuci kako danas stvari stoje, nemas SKORO nista od papira (diplome) najvise novca dolazi bas od poljoprivrede. Ali kao sto rekoh svako od nas okrece se onome sto voli.
No da ne raspravljamo vise o tome... Keep it cool!
Nazad na vrh Ići dole
Sava
Clan****
Clan****
Sava


Broj poruka : 326
Godina : 39
Location : at home
Datum upisa : 09.01.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptyPet Apr 11, 2008 8:27 pm

U jbt... Šta sam noćas propustio? lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.polackipetrovdan.com
unu_che
Clan**
Clan**
unu_che


Broj poruka : 71
Godina : 36
Location : Kauc
Datum upisa : 10.04.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptyPet Apr 11, 2008 8:52 pm

E, da samo znas, Sandza i ja citiramo jedna drugo sve vreme... Ne zna se koja je kojoj idol... A ima neka mala koja se Sanji samo tako slihta, samo ne znam koja... Wink Je l' se jos nekome cini?
Nazad na vrh Ići dole
$anjA
Clan*
Clan*



Broj poruka : 19
Godina : 36
Datum upisa : 29.01.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptyPet Apr 11, 2008 9:11 pm

unu_che ::
E, da samo znas, Sandza i ja citiramo jedna drugo sve vreme... Ne zna se koja je kojoj idol... A ima neka mala koja se Sanji samo tako slihta, samo ne znam koja... Wink Je l' se jos nekome cini?
He, he Very Happy
My sister
lol!
Nazad na vrh Ići dole
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptyPet Apr 11, 2008 9:22 pm

meni je bash zanimljivo da chitam kako caskate ajte josh malo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
naTasa
Clan****
Clan****
naTasa


Broj poruka : 318
Godina : 31
Location : Ban. Novo Selo
Datum upisa : 29.01.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptySub Apr 12, 2008 12:04 am

unu_che ::
E, da samo znas, Sandza i ja citiramo jedna drugo sve vreme... Ne zna se koja je kojoj idol... A ima neka mala koja se Sanji samo tako slihta, samo ne znam koja... Wink Je l' se jos nekome cini?
Ahahahahah, bas jos se slihtam... Laughing Laughing Laughing
Treba mi neka usluga, pa moram malo, jbg... Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/natashakr92
unu_che
Clan**
Clan**
unu_che


Broj poruka : 71
Godina : 36
Location : Kauc
Datum upisa : 10.04.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptySub Apr 12, 2008 12:11 am

$anjA ::
unu_che ::
E, da samo znas, Sandza i ja citiramo jedna drugo sve vreme... Ne zna se koja je kojoj idol... A ima neka mala koja se Sanji samo tako slihta, samo ne znam koja... Wink Je l' se jos nekome cini?
He, he Very Happy
My sister
lol!
Xexe, kad bih ja imala sestru da me obozava i brani od raznih... Smile
E, sad se setih da je moja sestra ovde, samo me nesto ne brani...i nije rodjena, ali je najrodjenija... A Boga mi, Sandzo...mozda se i ti orodis sa njome Wink
Nazad na vrh Ići dole
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptySub Apr 12, 2008 1:31 am

Au,au,au...ovo je upleteno i umrseno kao spanska serija Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptySub Apr 12, 2008 1:38 am

kad smo vec kod shpanske serije vrhunac shpanske serije je kad huan pablo otkrije da je sam sebi baba Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
chigoja
Clan***
Clan***
chigoja


Broj poruka : 136
Godina : 38
Location : gore brate u ciganjski kraj
Datum upisa : 24.03.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: bravo   Cime se zanimate? - Page 5 EmptySub Apr 12, 2008 8:58 am

Bravo brate!!! Sto ti umes da tresnes komentar niko ne ume! Srecom ovaj nije bio samoispaljivacki kako tebi prilici. Sad bih ja trebalo da hvalim moju sestru ali tesko ce iko pohvale od mene cuti (jedino ironicno), jer ja sam nacuveno poznati namcor. Ljudi koji me manje znaju misle da sam dobar covek, the ha ha ha. Twisted Evil a tek oni koji me ne znaju hihihi Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
naTasa
Clan****
Clan****
naTasa


Broj poruka : 318
Godina : 31
Location : Ban. Novo Selo
Datum upisa : 29.01.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptySub Apr 12, 2008 12:44 pm

unu_che ::
$anjA ::
unu_che ::
E, da samo znas, Sandza i ja citiramo jedna drugo sve vreme... Ne zna se koja je kojoj idol... A ima neka mala koja se Sanji samo tako slihta, samo ne znam koja... Wink Je l' se jos nekome cini?
He, he Very Happy
My sister
lol!
Xexe, kad bih ja imala sestru da me obozava i brani od raznih... Smile
E, sad se setih da je moja sestra ovde, samo me nesto ne brani...i nije rodjena, ali je najrodjenija... A Boga mi, Sandzo...mozda se i ti orodis sa njome Wink
Pa mislim, gde to ima da mladja sestra brani stariju, obrnuta je situacija nego me mladja sistersica podrzava Laughing e, to je vec druga stvar...sta ces, tako sam je vaspitala..xa xa..bolje odma dok se ne zaposlim da vidim kakvi su rezultati ovog mog vaspitanja lol! da vidim ima li neceg dobrog u ovome sto radim bom Shala!
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/natashakr92
$anjA
Clan*
Clan*



Broj poruka : 19
Godina : 36
Datum upisa : 29.01.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptySub Apr 12, 2008 12:49 pm

_NaTasSsA_ ::
unu_che ::
$anjA ::
unu_che ::
E, da samo znas, Sandza i ja citiramo jedna drugo sve vreme... Ne zna se koja je kojoj idol... A ima neka mala koja se Sanji samo tako slihta, samo ne znam koja... Wink Je l' se jos nekome cini?
He, he Very Happy
My sister
lol!
Xexe, kad bih ja imala sestru da me obozava i brani od raznih... Smile
E, sad se setih da je moja sestra ovde, samo me nesto ne brani...i nije rodjena, ali je najrodjenija... A Boga mi, Sandzo...mozda se i ti orodis sa njome Wink
Pa mislim, gde to ima da mladja sestra brani stariju, obrnuta je situacija nego me mladja sistersica podrzava Laughing e, to je vec druga stvar...sta ces, tako sam je vaspitala..xa xa..bolje odma dok se ne zaposlim da vidim kakvi su rezultati ovog mog vaspitanja lol! da vidim ima li neceg dobrog u ovome sto radim bom Shala!
MISLIM DA SAM SE MALO Z, zaboravih da se ja prikljucim pa pisala sa Natasinog Smile))
Ok, desava se, pogresi covek lol!
Nazad na vrh Ići dole
unu_che
Clan**
Clan**
unu_che


Broj poruka : 71
Godina : 36
Location : Kauc
Datum upisa : 10.04.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptySub Apr 12, 2008 3:40 pm

Xaxa...i ja bas gledam i nista mi nije bilo jasno,ali sam ukapirala na vreme... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptySub Apr 12, 2008 4:59 pm

svima se deshava Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptySub Apr 12, 2008 7:46 pm

Stefan AC/DC ::
svima se deshava Smile
mislis ``desava se i najboljima?`` Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptySub Apr 12, 2008 10:54 pm

Rodjeni ::
Stefan AC/DC ::
svima se deshava Smile
mislis ``desava se i najboljima?`` Laughing

e vidish kako znash Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
_maja_
Clan*
Clan*
_maja_


Broj poruka : 45
Godina : 31
Location : Ban.Novo Selo
Datum upisa : 24.06.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptyPet Jun 27, 2008 5:51 pm

Nikola Novakovic ::
Cek Sanja ako sam te dobro ukapirao ti nam si upravo ispricla kako ti je tesko na faksu.Pa sto onda uopste ides na faks.

Jeste da je o ovome diskutovano odavno,no moram se nadovezati na tragicnu izjavu doticnog i dodati samo jedno : BOLEST!!!
Shocked Shocked Shocked
(bez uvrede...) Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptySub Jun 28, 2008 1:54 pm

Welcome to the club geek
*razumemo te* lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
naTasa
Clan****
Clan****
naTasa


Broj poruka : 318
Godina : 31
Location : Ban. Novo Selo
Datum upisa : 29.01.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptySub Jun 28, 2008 1:58 pm

_maja_ ::
Nikola Novakovic ::
Cek Sanja ako sam te dobro ukapirao ti nam si upravo ispricla kako ti je tesko na faksu.Pa sto onda uopste ides na faks.

Jeste da je o ovome diskutovano odavno,no moram se nadovezati na tragicnu izjavu doticnog i dodati samo jedno : BOLEST!!!
Shocked Shocked Shocked
(bez uvrede...) Rolling Eyes

i juuu... kako si lepo srocila ovo... Majo, svaka ti cast! Vidis sta ekonomska napravi od coveka Razz Smile lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/natashakr92
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptySub Jun 28, 2008 4:57 pm

i ja volim pivo Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
_maja_
Clan*
Clan*
_maja_


Broj poruka : 45
Godina : 31
Location : Ban.Novo Selo
Datum upisa : 24.06.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptyČet Jul 10, 2008 12:13 am

^^...au...jadna ta skola onda... Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
chigoja
Clan***
Clan***
chigoja


Broj poruka : 136
Godina : 38
Location : gore brate u ciganjski kraj
Datum upisa : 24.03.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptyČet Jul 10, 2008 12:22 am

A vidite li sta tek elektrotehnicka ucini od coveka? Mi samo pivo volimo Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 EmptySub Jul 12, 2008 1:55 pm

volimo pivo i zenske vishe nego leba Very Happy. mushki pol ti se smuchi za ceo zivot Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
Sponsored content





Cime se zanimate? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime se zanimate?   Cime se zanimate? - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Cime se zanimate?
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BNS Forum :: .:BNS:. :: -Zanimanja--
Skoči na: