BNS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ko je najveci lik sa malih ekrana??

Ići dole 
+14
Stefan AC/DC
JovanoviC
Rodjeni
Sava
Mario
Alen_101st
Admin
GordAna
Marex
Denis!!!
Igor
justgag.a
mayab
ANdrijANa=)))
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

Ko je najveci lik sa malih ekrana?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci lik sa malih ekrana??   Ko je najveci lik sa malih ekrana?? - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 1:40 am

ja sam upisao elektro da me nebi smarali sa srpskim na to sam mislio Smile nema ja nishta protiv dede nek je on pismen Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
chigoja
Clan***
Clan***
chigoja


Broj poruka : 136
Godina : 38
Location : gore brate u ciganjski kraj
Datum upisa : 24.03.2008

Ko je najveci lik sa malih ekrana?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: odosmo   Ko je najveci lik sa malih ekrana?? - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 9:21 am

Sestro, Kristijan ili koji vec, je jedan od onih momaka sa deficitom sivih celija koji idol ljudima sa slicnim karakteristikama! Pritom mora imati suficit misicne mase i zlata na sebi. Smile
A i oni se odlikuju nepoznavanju pravopisa, a pritom odlicnom poznavanju motornih vozila, oruzja i slenga!
Nego da se vratim na temu, lik sa televizije kojeg sam svojevremeno obozavao da gledam je Branislav Milicevic nama poznatiji kao Branko Kockica i ono njegoco tatatatira! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Ko je najveci lik sa malih ekrana?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci lik sa malih ekrana??   Ko je najveci lik sa malih ekrana?? - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 1:05 pm

Da nije bilo``tataratira``? Nesto se ne secam,al me secanje vuce na tu stranu...
Nazad na vrh Ići dole
Sava
Clan****
Clan****
Sava


Broj poruka : 326
Godina : 39
Location : at home
Datum upisa : 09.01.2008

Ko je najveci lik sa malih ekrana?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci lik sa malih ekrana??   Ko je najveci lik sa malih ekrana?? - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 3:12 pm

Branko kocka u *enu se bocka.... Cool Cool Cool Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.polackipetrovdan.com
unu_che
Clan**
Clan**
unu_che


Broj poruka : 71
Godina : 36
Location : Kauc
Datum upisa : 10.04.2008

Ko je najveci lik sa malih ekrana?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci lik sa malih ekrana??   Ko je najveci lik sa malih ekrana?? - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 3:43 pm

chigoja ::
Sestro, Kristijan ili koji vec, je jedan od onih momaka sa deficitom sivih celija koji idol ljudima sa slicnim karakteristikama! Pritom mora imati suficit misicne mase i zlata na sebi. Smile
A i oni se odlikuju nepoznavanju pravopisa, a pritom odlicnom poznavanju motornih vozila, oruzja i slenga!
Nego da se vratim na temu, lik sa televizije kojeg sam svojevremeno obozavao da gledam je Branislav Milicevic nama poznatiji kao Branko Kockica i ono njegoco tatatatira! Very Happy
Znam, znam, rece mi moj dragi da je to neki iz citulje, ja se secam jedino Neleta, ali on je iz VDC ganga, pa zato znam.... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

Ko je najveci lik sa malih ekrana?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci lik sa malih ekrana??   Ko je najveci lik sa malih ekrana?? - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 5:03 pm

sve u svemu nije sve tako sivo Smile eshton kucher !!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
Sponsored content





Ko je najveci lik sa malih ekrana?? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najveci lik sa malih ekrana??   Ko je najveci lik sa malih ekrana?? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko je najveci lik sa malih ekrana??
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BNS Forum :: .:Off Category:. :: -TV--
Skoči na: