BNS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Donet vs Madnet

Ići dole 
+14
dalibor_888
Tocak
hugo
M_I_L_A_N
Igor
naTasa
Kalkan
Dusan_h_!
justgag.a
Mario
Admin
Sava
Rodjeni
Alen_101st
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj poruka : 269
Godina : 31
Location : BNS
Datum upisa : 28.12.2007

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: re   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyČet Mar 06, 2008 5:25 pm

Milane jel ti igras preko interneta??
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bnsforum.co.nr
M_I_L_A_N
Clan***
Clan***



Broj poruka : 191
Godina : 32
Datum upisa : 05.02.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Donet vs Madnet   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyČet Mar 06, 2008 8:48 pm

ne, ali primeti se da slabije radi, i ima manji download,...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj poruka : 269
Godina : 31
Location : BNS
Datum upisa : 28.12.2007

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: re   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyČet Mar 06, 2008 9:31 pm

Da! A tek kad igras, da poludis!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bnsforum.co.nr
Mario
Clan***
Clan***
Mario


Broj poruka : 126
Datum upisa : 09.01.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re:   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyNed Mar 16, 2008 10:36 pm

Al ide madnet zadnja 3,4 dana do jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaa prekidi po 10 min uopste nemam net na svakih 1 vremena navodno se ne vidi dobro antena iz panceva u bns , da cujem dal je imao neko probs zadnja 4 dana a znam da su i drugi imali Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil :
Nazad na vrh Ići dole
M_I_L_A_N
Clan***
Clan***



Broj poruka : 191
Godina : 32
Datum upisa : 05.02.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Donet vs Madnet   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyNed Mar 16, 2008 10:51 pm

ja imam cesto problema, samo mi pukne veza, i nemam internet narednih 1-2h ali kad iskljucim adapter od antene i ostavim ga nekih 10 min, ponovo ukljucim, sve je ok. jel zna neko nesto o ovome?
Nazad na vrh Ići dole
Mario
Clan***
Clan***
Mario


Broj poruka : 126
Datum upisa : 09.01.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re:   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyPon Mar 17, 2008 1:14 am

Nije ti do antene ti samo mislis da je do toga problem je sa mrezom i kod mene traju ti kratki prkidi po 10 min a mozda i manje ,mozda zamislis mene uletim na neki server jebem im kevu prvi sam i dodje do prekida pa moram da izadjem psujem sve po spisku Twisted Evil confused Twisted Evil confused Twisted Evil confused
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj poruka : 269
Godina : 31
Location : BNS
Datum upisa : 28.12.2007

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Donet vs Madnet   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyPon Mar 17, 2008 5:19 pm

MARIO OBRISI PORUKU ODMAH!!! I PROCITAJ PRAVILA BNS FORUMA
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bnsforum.co.nr
Mario
Clan***
Clan***
Mario


Broj poruka : 126
Datum upisa : 09.01.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re:   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyPon Mar 17, 2008 9:01 pm

Koja pravila?

Nije valjda da sam prekrsijo nesto ne znam zasto da brisem poruku confused confused ako se tebi ne svidja obrisi je ti Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
hugo
Clan*
Clan*
hugo


Broj poruka : 35
Datum upisa : 09.03.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: hiiiiiii   Donet vs Madnet - Page 4 EmptySre Mar 19, 2008 12:23 am

Zasto da izbrise poruku i meni ide strasno lose madnet u zadnje vreme valjda imamo pravo da se zalimo Question Question confused
Zasto je i postavljena onda ova tema na forumu Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Alen_101st
Clan******
Clan******
Alen_101st


Broj poruka : 895
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 27.12.2007

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: re   Donet vs Madnet - Page 4 EmptySre Mar 19, 2008 12:27 am

Mario,samo obrati paznji na recnik,nista vise,koristi zvezdice * Wink ...naravno,samo se zalite Very Happy ...zato smo ovde...
Nazad na vrh Ići dole
https://bnsforum.all-up.com
hugo
Clan*
Clan*
hugo


Broj poruka : 35
Datum upisa : 09.03.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: hmmmmmmm   Donet vs Madnet - Page 4 EmptySre Mar 19, 2008 2:18 am

Pravi srbski recnik samo malo posoljen.
Takav se recnik koristi na svim forumima koje posecujem ali ima mnogo strasnijih stvari koje vidjam samo na fasistickim sajtovima i forumima kao sto vam je onaj kukasti krst a i prepirka medju clanovima na tu temu nije bila bas ukusna sa dosta vredjanja izmedju clanova to se nigde ne dopusta izazivanje verske i nacijonalne mrznje ne znam kako tu administratori nisu reagovali Question Question :
Nazad na vrh Ići dole
Tocak
Clan*
Clan*



Broj poruka : 26
Datum upisa : 20.02.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: .   Donet vs Madnet - Page 4 EmptySre Mar 19, 2008 5:14 am

Hugo, mogao bi i ti da obratis paznju na pravopis....B i P i nisu bas blizu na tastaturi, da bi ti se omaklo SRBSKI umesto SRPSKI....
Nazad na vrh Ići dole
Alen_101st
Clan******
Clan******
Alen_101st


Broj poruka : 895
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 27.12.2007

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: re   Donet vs Madnet - Page 4 EmptySre Mar 19, 2008 3:07 pm

Mi upozoravamo,donekle!Kao i onu proslu stvar,sto je nije bila ukusna,ta stvar je resena...
Nazad na vrh Ići dole
https://bnsforum.all-up.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj poruka : 269
Godina : 31
Location : BNS
Datum upisa : 28.12.2007

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: re   Donet vs Madnet - Page 4 EmptySre Mar 19, 2008 6:23 pm

DA, Mario! Pazi na recnik! I ja sam na to mislio! silent
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bnsforum.co.nr
hugo
Clan*
Clan*
hugo


Broj poruka : 35
Datum upisa : 09.03.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: hmmmm   Donet vs Madnet - Page 4 EmptySre Mar 19, 2008 10:32 pm

Ti ,tocak, si sigurno lektor na ovom forumu posto vidim da imas manjak zvezdica od administratora. Ja sam mislio da sam odavno prosao vremena kad sam pisao pismeni iz srpskog pa da me neko kotrolise koje sam slovo stavljao, pogotovo sto se ne pise rucno pa se moze dosta promasiti. Ne znam samo dal si pregledao svih 2000 i affraid postova posto sam na nekima primetio mnogo vise propusta .Ali sta ces, ima takvih tipova na svim forumima koje vise interesuje dal je neko stavio zarez ili tacku, a ne sam smisao i poruka posta i koliko znam na ovom forumu ima i ljudi koji nisu srbi i izlisno je traziti od svih da se trazi srpski pravopis. Ne znam samo kako li ti pises na nekom jeziku koji nije maternji, da neces ako si lektor(kontrolor prvopisnih gresaka)da uvedes cirilicu kao obaveznu na ovom forumu Exclamation


p.s do greske je doslo sto sam prvo napisao srbijanski pa sam se predomislio i izbrisao do srb i samo dodao skog nisam pustio delete da mi izbrise i b da bi dodao i p
Nazad na vrh Ići dole
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Donet vs Madnet   Donet vs Madnet - Page 4 EmptySre Mar 19, 2008 11:24 pm

Apsolutno si u pravu! Ja npr imam probleme sa tastaturom,pa se nekad desi da progutam neko slovo,al kao sto kazes,vazna je poruka i smisao bounce
Nazad na vrh Ići dole
hugo
Clan*
Clan*
hugo


Broj poruka : 35
Datum upisa : 09.03.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re:   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyČet Mar 20, 2008 1:21 am

Pa to sam mislio brate vec mi pun k...c tih tipova i tipcica sto ulaze na raznoraznim forumima i samo gledaju ko , kad i gde stavlja zarez, tacku ili veliko slovo, a nemaju nista pametno da napisu. To su ljudi koja im jedina neostvarena zelja da budu profesori srpskog jezika, ili jos bolje, lektori, i nije svejedno da pises na masini i rucno. Nije svako jednako spretan sa tastaturom, ali ako udjem na neki forum da gledam gde je zarez i tacka ne bih da komentarisem takve ljude. Valjda treba razmeniti misljenja o postavljenoj temi izmedju clanova foruma i gledati sta je poenta i smisao posta, slagao se ili ne slagao, svako ima svoje misljenje o nekoj temi Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Tocak
Clan*
Clan*



Broj poruka : 26
Datum upisa : 20.02.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: .   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyČet Mar 20, 2008 3:23 am

Naravno da nisam lektor, i naravno da ima i mnogo vecih propusta, ali se treba truditi da se to ispravi...A druga stvar, bolje je posecivati neke forume i ne ostavljati nikakve komentare, nego da posle svakog komentara pisem:"O da","Naravno" i slicne gluposti, samo da bi se videlo da pisem...A ti nastavi da pravis greske, nemam ja nista protiv, covek se uci dok je ziv, pa valjda ces i ti jednog dana nauciti pravopis...
Nazad na vrh Ići dole
Igor
Clan***
Clan***



Broj poruka : 131
Datum upisa : 11.01.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Donet vs Madnet   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyČet Mar 20, 2008 4:10 am

Tocak:
"A druga stvar, bolje je posecivati neke forume i ne ostavljati nikakve komentare, nego da posle svakog komentara pisem:"O da","Naravno" i slicne gluposti, samo da bi se videlo da pisem..."

Au gojko sta ti rekao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alen_101st
Clan******
Clan******
Alen_101st


Broj poruka : 895
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 27.12.2007

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: re   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyČet Mar 20, 2008 12:38 pm

Nastavite temu,a ne ovo!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bnsforum.all-up.com
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Donet vs Madnet   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyČet Mar 20, 2008 4:55 pm

Alene,dozvoli coveku da se odbrani na pomenutu prozivku Laughing
Samo da ne ode ova tema previse daleko od teme internet provajdera,jer je vec krenulo da se odaljava... lol!
Nazad na vrh Ići dole
hugo
Clan*
Clan*
hugo


Broj poruka : 35
Datum upisa : 09.03.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Donet vs Madnet   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyČet Mar 20, 2008 8:19 pm

Tocak ::
Naravno da nisam lektor, i naravno da ima i mnogo vecih propusta, ali se treba truditi da se to ispravi...A druga stvar, bolje je posecivati neke forume i ne ostavljati nikakve komentare, nego da posle svakog komentara pisem:"O da","Naravno" i slicne gluposti, samo da bi se videlo da pisem...A ti nastavi da pravis greske, nemam ja nista protiv, covek se uci dok je ziv, pa valjda ces i ti jednog dana nauciti pravopis...

Ma, znao sam ja, i da mi ti nisi rekao, da si jedan od onih koji nema nista pametno da napise, sem da gleda gde je nekom zarez, tacka ili veliko slovo. Ima takvih na svakom forumu ,,kvazi lektora, samo ti ne mozes da shvatis da se ovo ne pise rucno, pa su pravopisne greske jako moguce i kod prof.srpskog jezika kao sto si ti,sad ce neko desetak puta da pritisne caps lock ili sift sa jedan ili dva. Nekog to i smara, ali moracemo da vodimo racuna zbog takvih lektora, a ja sam lepo obijasnio kako je doslo do greske ali ako ti ne mozes to da razumes sta cu ti ja . Sta mislis koliko ljudi na ovom forumu zna pravilno srpski pravopis? A na forumu ima dosta i rumuna, a sto se tice ucenja, ti imas mnogo vise stvari da naucis u zivotu od pravilnog kucanja i pritiskanja na tastaturi Exclamation Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Mario
Clan***
Clan***
Mario


Broj poruka : 126
Datum upisa : 09.01.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: alo   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyČet Mar 20, 2008 8:47 pm

Alo ljudi koji vam je gde ste krenuli i to sve zbog mene sto sam se malo vise nervirao sto madnet ne ide kako treba.a mislim da nisam nikog vredjao i nikog dotakao sa foruma sto se toliko cimate a sto se tice caps lock i druge cake slabo koristim jako me to smara a srpski pravopis ako ce mo do toga mozda i ne znam bas najpravilnije nije mi materni ai ne obracam paznju kako je neko pisao vec sta je napisao lol!
Nazad na vrh Ići dole
Alen_101st
Clan******
Clan******
Alen_101st


Broj poruka : 895
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 27.12.2007

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: re   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyPet Mar 21, 2008 12:15 am

Evo,odbranio se ! Very Happy...sada DOSTA!!Ako imate u planu jos da nastavite napravite neku temu samo za to Very Happy !A na ovoj temi DOSTA!Sve ubuduce sto ce biti napisano na ovoj temi a sto nema veze sa temom,bice obrisano!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bnsforum.all-up.com
Igor
Clan***
Clan***



Broj poruka : 131
Datum upisa : 11.01.2008

Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Donet vs Madnet   Donet vs Madnet - Page 4 EmptyPet Mar 21, 2008 1:28 am

Mene samo zanima sta znaci rucno pisanje, Hugo? Olovka i papir?

A ja sam za madnet inace :p Cisto da ne bezim sa teme Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Donet vs Madnet - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Donet vs Madnet   Donet vs Madnet - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Donet vs Madnet
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BNS Forum :: .:BNS:. :: -Seoske teme--
Skoči na: