BNS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 MILENIJUM svirke za vikend

Ići dole 
+5
Stefan AC/DC
Rodjeni
_maja_
naTasa
Shoneri
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

MILENIJUM svirke za vikend - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MILENIJUM svirke za vikend   MILENIJUM svirke za vikend - Page 2 EmptySub Jul 05, 2008 10:24 pm

Thumbs up za Van Gogh - Klatno mega pesma!!!
Nazad na vrh Ići dole
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

MILENIJUM svirke za vikend - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MILENIJUM svirke za vikend   MILENIJUM svirke za vikend - Page 2 EmptySub Jul 05, 2008 11:05 pm

chigoja ::
Brate, svirali su i od Hladnog Piva pesmu Pjevajte Nesto Ljubavno i to zato sto mi je debeli Miki rekao da znaju, a Stela, Sanela i ja u pauzi zapevali koliko nas je grlo sluzilo i morali su da nam ispune zelju! U svakom slucaju bilo je ludo i brzo...

Eh kad bi jos znali Ritam Nereda da sviraju okacio bi ih umesto Sv. Nikole na zid Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

MILENIJUM svirke za vikend - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MILENIJUM svirke za vikend   MILENIJUM svirke za vikend - Page 2 EmptyNed Jul 06, 2008 11:57 am

chigoja ::
Brate, svirali su i od Hladnog Piva pesmu Pjevajte Nesto Ljubavno i to zato sto mi je debeli Miki rekao da znaju, a Stela, Sanela i ja u pauzi zapevali koliko nas je grlo sluzilo i morali su da nam ispune zelju! U svakom slucaju bilo je ludo i brzo...


strava Smile bice neshto od njih Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

MILENIJUM svirke za vikend - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MILENIJUM svirke za vikend   MILENIJUM svirke za vikend - Page 2 EmptyNed Jul 06, 2008 11:57 am

Denis!!! ::
chigoja ::
Brate, svirali su i od Hladnog Piva pesmu Pjevajte Nesto Ljubavno i to zato sto mi je debeli Miki rekao da znaju, a Stela, Sanela i ja u pauzi zapevali koliko nas je grlo sluzilo i morali su da nam ispune zelju! U svakom slucaju bilo je ludo i brzo...

Eh kad bi jos znali Ritam Nereda da sviraju okacio bi ih umesto Sv. Nikole na zid Very Happy


sviracemo mi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
unu_che
Clan**
Clan**
unu_che


Broj poruka : 71
Godina : 36
Location : Kauc
Datum upisa : 10.04.2008

MILENIJUM svirke za vikend - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MILENIJUM svirke za vikend   MILENIJUM svirke za vikend - Page 2 EmptyNed Jul 06, 2008 10:51 pm

Bilo je extra! A kad zapevase "Pjevajte nesto ljubavno", kupise me za cijeli zivot. Niko do sada nikada nije zna nista od HPa! I ti, mala, ne diraj Dusana... Imaces posla sa mnome! Bas je cute!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan_h_!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 124
Godina : 32
Datum upisa : 21.01.2008

MILENIJUM svirke za vikend - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MILENIJUM svirke za vikend   MILENIJUM svirke za vikend - Page 2 EmptyPon Jul 21, 2008 12:07 am

znam...hvala ti! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MILENIJUM svirke za vikend - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MILENIJUM svirke za vikend   MILENIJUM svirke za vikend - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
MILENIJUM svirke za vikend
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Kafe Milenijum svirke 30. i 31.05.
» Kafe Milenijum svirke 18.07. i 19.07.
» Milenijum bend- kafe milenijum
» Svirke u Milenijumu 22.03. i 29.03.
» 29.03. i 5.04. Milenijum

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BNS Forum :: .:BNS:. :: -Aktuelno--
Skoči na: