BNS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Glasanje za preDsednika!

Ići dole 
+10
Mario
Denis!!!
Dorijel
Igor
Kalkan
Sava
justgag.a
Rodjeni
Alen_101st
Admin
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Alen_101st
Clan******
Clan******
Alen_101st


Broj poruka : 895
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 27.12.2007

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: re   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyUto Jan 29, 2008 5:34 pm

Ova tema je prosto neverovatna Very Happy ...
Nazad na vrh Ići dole
https://bnsforum.all-up.com
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyUto Jan 29, 2008 5:38 pm

Mario ::
Ma omladina i treba da glasa nece valjda neke babuskere koje su vec jednom nogom u grob nama da odrede
buducnost confused

ja znam omladince koji su sakrivali licne karte svojih baba i dedova da ne bi izasli na izbre i dali svoj glas za pogresnog kandidata Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mario
Clan***
Clan***
Mario


Broj poruka : 126
Datum upisa : 09.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: :)   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyUto Jan 29, 2008 6:25 pm

Ma dobro si mi dao ideju mora i ja da vidim da sakrijem licne karte nekim babama i dedama lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sava
Clan****
Clan****
Sava


Broj poruka : 326
Godina : 39
Location : at home
Datum upisa : 09.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyUto Jan 29, 2008 7:35 pm

Hehehe.. Zanimljivo! Nikolić naravno.. Cool Cool Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.polackipetrovdan.com
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyUto Jan 29, 2008 7:40 pm

Pa daj Savo leba ti mlad si covek nemoj da cinis takve greske u zivotu ^^ No No
Nazad na vrh Ići dole
Sava
Clan****
Clan****
Sava


Broj poruka : 326
Godina : 39
Location : at home
Datum upisa : 09.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyUto Jan 29, 2008 8:13 pm

Hehehe.. Ma ti si mlađi.. Laughing Nije uopšte greška,ja hoću da promenimo ovo sad,pa ako ne valja opet menjamo.. lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.polackipetrovdan.com
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyUto Jan 29, 2008 8:33 pm

Tako je trebali smo jos 5-og oktobra da okrenemo stranu i pobijemo obe strane Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Sava
Clan****
Clan****
Sava


Broj poruka : 326
Godina : 39
Location : at home
Datum upisa : 09.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptySre Jan 30, 2008 2:46 am

ма џаба би то било.. опет би се појавила трећа и четврта страна.. Laughing izvinjavam se zbog ćirilice onima koji je ne poznaju ali nema slovo iliti znak (џ) na stranom pismu... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
http://www.polackipetrovdan.com
Marex
Clan*
Clan*
Marex


Broj poruka : 23
Location : BNS
Datum upisa : 29.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptySre Jan 30, 2008 3:30 am

Ja sam za Tadica!!!! cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sava
Clan****
Clan****
Sava


Broj poruka : 326
Godina : 39
Location : at home
Datum upisa : 09.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptySre Jan 30, 2008 3:34 am

Loše ti je to.. Valjda ćeš naučiti ko valja.. Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.polackipetrovdan.com
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptySre Jan 30, 2008 3:01 pm

Kad nauci bice kasno...
Nazad na vrh Ići dole
naTasa
Clan****
Clan****
naTasa


Broj poruka : 318
Godina : 31
Location : Ban. Novo Selo
Datum upisa : 29.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptySre Jan 30, 2008 3:11 pm

Rodjeni ::
_NaTasSsA_ ::
Ma, Tadic bre!!!
Ko bude glasao za Nikolica je pig xaxa, salim se Razz
vidi se da imas samo 15 godina Laughing

sta ti imas protiv mojih 15 godina, a?
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/natashakr92
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptySre Jan 30, 2008 3:27 pm

Voleo bih da i ja imam 15 Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Kalkan
Clan***
Clan***
Kalkan


Broj poruka : 123
Godina : 34
Datum upisa : 02.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyČet Jan 31, 2008 1:47 am

Ja sam odluku doneo, postalo je gusto, definitivno izlazim na glasanje ovaj put i svoj glas dajem Mr. Taditju.
Nazad na vrh Ići dole
Igor
Clan***
Clan***



Broj poruka : 131
Datum upisa : 11.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyČet Jan 31, 2008 2:57 am

Jesi li se uplasio da ne dobijes akcije,je l? Smile
Fol tamo prica kao,ne zanima me,ne pratim,bole me uvo a sada kao. . Smile
Salim se! Svejedno koji je razlog svaka cast sto ces izaci i glasati za pravog.
Nisam gledao duel,jbt. Kako bilo? Sava,rodjeni, je l Toma pokazao Borisu,a? Very Happy hehe
Nazad na vrh Ići dole
Mario
Clan***
Clan***
Mario


Broj poruka : 126
Datum upisa : 09.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: :)   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyČet Jan 31, 2008 5:49 pm

Bilo je kao profa sa djakom prvakom!!!
Nazad na vrh Ići dole
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyČet Jan 31, 2008 6:12 pm

Buduci premijer gospodin Vojislav Seselj.

Nazad na vrh Ići dole
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyČet Jan 31, 2008 9:49 pm

Igor ::
Jesi li se uplasio da ne dobijes akcije,je l? Smile
Fol tamo prica kao,ne zanima me,ne pratim,bole me uvo a sada kao. . Smile
Salim se! Svejedno koji je razlog svaka cast sto ces izaci i glasati za pravog.
Nisam gledao duel,jbt. Kako bilo? Sava,rodjeni, je l Toma pokazao Borisu,a? Very Happy hehe
Rode moj,nazalost NISAM GLEDAO Crying or Very sad
al ocecam da mu je Toma pokazao gde mu je mesto Laughing Laughing Laughing
Hteo sam Kalkana da pitam da mi preprica ukratko,al posto se i on pokvario ne smem da se oslonim na tu pricu(nije vise ravnopravan)...Hehehehehe
Nazad na vrh Ići dole
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyČet Jan 31, 2008 10:08 pm

A sto se tice Sekija...Majstor....Oduvek je bio laf a i sada je...Nikad mu nije nedostajalo smisla za humor...
svaka cast za prilog...bar smo se nasmejali.... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Igor
Clan***
Clan***



Broj poruka : 131
Datum upisa : 11.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyČet Jan 31, 2008 10:09 pm

Shamane,gledao sam taj klip jos onda kada si onaj prvi okacio. Znaci strasno. Prica o klanju sa zardjalim kasikama a publika crkava od smeha i aplaudira, ladno covek izvadi pistolj u sred emisije.
U kakvoj smo zemlji mi ziveli,strasno. Najezio sam se kada sam gledao to.
Nazad na vrh Ići dole
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyČet Jan 31, 2008 11:09 pm

Nego Shamane,sto ti ne stavis nesto lepo o svojim favoritima...nesto pozitivno,nego si se samo uhvatio za Seselja...mada se svi vataju za njega iako su svesni da se on vise nece vratiti i da nece biti kojim slucajem na vlasti....
umesto da kazes `Glasajte za Tadica jer je......ovo..i ono....``ti se vatas za ``Nikolic ne valja jer je Seselj bio ovo i ono....pre 100 godina``
Nazad na vrh Ići dole
Mario
Clan***
Clan***
Mario


Broj poruka : 126
Datum upisa : 09.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: :)   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyČet Jan 31, 2008 11:48 pm

Za buducnost naravno ne za strasnu proslost devedesetih!!


Poslednji izmenio dana Pet Feb 01, 2008 12:07 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyPet Feb 01, 2008 12:05 am

Rodjeni ::
Nego Shamane,sto ti ne stavis nesto lepo o svojim favoritima...nesto pozitivno,nego si se samo uhvatio za Seselja...mada se svi vataju za njega iako su svesni da se on vise nece vratiti i da nece biti kojim slucajem na vlasti....
umesto da kazes `Glasajte za Tadica jer je......ovo..i ono....``ti se vatas za ``Nikolic ne valja jer je Seselj bio ovo i ono....pre 100 godina``

Pa to si mogao i sam da vidis sta je uradjeno u proteklih par godina, inace nisam zadovoljan ali nisam ni razocaran za razliku od ''onih nesretnih 90s'' koji smo svi osetili na svojoj kozi neko manje neko vise. Nikolic naravno da ne valja kada planira da ukine civilno sluzenje vojske covek koji hoce mlade ljude da salje u neke nove ratove za Kosovo ili nesto slicno, covek koji je bio grobar pre nego sto je dosao tu gde je dosao, covek koji nema nema osnovnu kulturu nego sve hvata na neku buku i galamu mlateci papirima nekim misleci da moze da uplasi nekog? Ja takvog coveka jednostavno ne vidim kao predsednika jedne buduce Evropske drzave, a naravno doticnu gospodu koja ga podrzava bi poslao u prve redove da ratuju malo da osete to pa bih onda voleo da porazgovaram sa njima...
Nazad na vrh Ići dole
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyPet Feb 01, 2008 12:25 am

Laughing
da ukine redovnu vojsku i da uvede placenu vojsku...to da...a to da galami bas ti i nije argument...u svakom slucaju tadic je glasniji,pogledaj mitinge i skupove pa ces videti da se dere kao prost...
nema osnovnu kulturu....Hehehehe...a znas li odakle je Tadic poreklom?ko su mu roditelji?a znas li kada je dobio srpsko drzavljanstvo?tek kada je dosao na vlast...
a to sto moj Toma ne da kosovo,to je druga stara prica...danas sutra bi se i ti tako postavio da hce i vojvodinu da nam uzmu...
ali....to ti je politika jocolor
Nazad na vrh Ići dole
Sava
Clan****
Clan****
Sava


Broj poruka : 326
Godina : 39
Location : at home
Datum upisa : 09.01.2008

Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 EmptyPet Feb 01, 2008 12:43 am

Interesantno... Hmm,ovaj da! Ma da mi pustimo da nam Tadić (koji se odriče Kosova) Sredi da budemo država sa velikim standardom.. Da budemo kao Republika Srpska.. Nek nam ukinu vojsku,policiju,grb,himnu.. Ma šta će nam uopšte država???? I tako ćemo uskoro (kad se ukine EU) Biti u jedinstvenoj državi evropi! Tako treba!!! Šta će nam uopšte naša država... Exclamation Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
http://www.polackipetrovdan.com
Sponsored content





Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za preDsednika!   Glasanje za preDsednika! - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Glasanje za preDsednika!
Nazad na vrh 
Strana 7 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Glasanje za Skype ili MSN Messenger imenik!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BNS Forum :: .:Off Category:. :: -Politika--
Skoči na: