BNS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li treba da bude tema o politici!?

Ići dole 
+6
Sava
Rodjeni
naTasa
Stefan AC/DC
Igor
Alen_101st
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Da li treba da bude tema o politici?
Da
Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Vote_lcap47%Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Vote_rcap
 47% [ 9 ]
Ne
Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Vote_lcap53%Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Vote_rcap
 53% [ 10 ]
Ukupno Glasova : 19
 

AutorPoruka
chigoja
Clan***
Clan***
chigoja


Broj poruka : 136
Godina : 38
Location : gore brate u ciganjski kraj
Datum upisa : 24.03.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptyNed Jun 29, 2008 5:03 am

_maja_ ::
chigoja ::
Bravo, Maju za predsednika!!! Very Happy

E Chigoja,imas zagarantovano mesto nekog ministra zbog podrske,al eto kad vec spomenu Velju sabana,mogli bi da ti ustupimo njegovo mesto... geek Very Happy Very Happy
Hvala mnogo ali ipak ne bih bio na mestu KAPITALCA... Radio je bih prihvati zvanje ministra za Rock&Roll (umesto Bajage) hehe Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
_maja_
Clan*
Clan*
_maja_


Broj poruka : 45
Godina : 31
Location : Ban.Novo Selo
Datum upisa : 24.06.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptyNed Jun 29, 2008 5:40 pm

...xexe...nema frke,sredicemo i to...!!! Wink Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptyPon Jun 30, 2008 12:37 am

Meni dajte kontrolu nad policijom i carinom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
_maja_
Clan*
Clan*
_maja_


Broj poruka : 45
Godina : 31
Location : Ban.Novo Selo
Datum upisa : 24.06.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptyPon Jun 30, 2008 6:20 pm

A jeeeeeeesssttt...pa tu se najbolje "legitimno zaradjuje"...stoga to ostavljam sebi Razz Wink Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptyPon Jun 30, 2008 6:25 pm

Ne daj boze policija bi bila gora od Treceg Rajha kada bi ja imao kontrolu nad njom ne isplati vam se to Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sava
Clan****
Clan****
Sava


Broj poruka : 326
Godina : 39
Location : at home
Datum upisa : 09.01.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptyUto Jul 01, 2008 12:35 am

Stefan AC/DC ::
politika je jedno veliko zlo. evo ja sam sad u parizu i n razlikujemo se mnogo od njih josh sao da promenimo politiu tj politichare sve do jednog a pogotovu radikale njih treba zakonom zabraniti!!!


Hmm... Zašto treba radikale zabraniti?
Treba da svi budu kao čeda jovanović? Da se javno izjašnjavaju za nezavisnost Kosova? Zato što vole Srbiju? Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.polackipetrovdan.com
chigoja
Clan***
Clan***
chigoja


Broj poruka : 136
Godina : 38
Location : gore brate u ciganjski kraj
Datum upisa : 24.03.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptyUto Jul 01, 2008 12:43 am

Savo, samo gledaj pa ce ti se reci... Sve je to kao s onom babom sto je dala dinar da udje u kolo a sad joj traze 2 da izadje. Nema nazad, bilo to lose ili ne! A uostalom mi ne mozemo tu mnogo da uradimo, licno sam se uverio u to.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 34
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptyUto Jul 01, 2008 12:47 am

Sava ::
Stefan AC/DC ::
politika je jedno veliko zlo. evo ja sam sad u parizu i n razlikujemo se mnogo od njih josh sao da promenimo politiu tj politichare sve do jednog a pogotovu radikale njih treba zakonom zabraniti!!!


Hmm... Zašto treba radikale zabraniti?
Treba da svi budu kao čeda jovanović? Da se javno izjašnjavaju za nezavisnost Kosova? Zato što vole Srbiju? Evil or Very Mad Evil or Very Mad

ne nigde nisam spomenuo chedu jovanovica, ali treba pritupiti ovo sa dozo realnosti i shvatiti da smo mi jedna tachka na planeti zemlji i da ludilo koje glume radikali moze da nam donee samo loshe, ako neko ne razume shta je tu loshe d ne mozesh da izadesh iz jebene zemlje, da ge god da dodjesh gledaju te ko psa pushtenog sa lanca to bash i nije za pohvalu, a na nama je da promenimo neshto!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
_maja_
Clan*
Clan*
_maja_


Broj poruka : 45
Godina : 31
Location : Ban.Novo Selo
Datum upisa : 24.06.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptyUto Jul 01, 2008 2:02 am

NARAVNO!!!Optimizam!!! A to sto je Srbija u ovakvom stanju kakvom jeste, zapravo je posledica kobnih '90-ih i tadasnje politike i rezima,kojeg se vi stariji sigurno bolje secate od mene i moje generacije,a opet sve je to posledica odabira nasih starijih,koji su se dugo bojali da nesto ucine povodom toga! Na nama je odluka da li cemo nastaviti tim putem izolacije i ekonomske neizvesnosti ili krenuti dalje!Smatram,a i sami vidite da je za ovih osam godina mnogo toga ucinjeno,u pozitivnom smislu naravno, sto govori da se moze dalje.Danas MI krojimo politicku scenu i od nas zavisi,stoga ne smemo dozvoliti da o nasoj buducnosti odlucuju oni koji su nas doveli u ovaj polozaj i zato BORI_SE,BORI_SE,BORI_SE!!! Very Happy Very Happy Very Happy

"Oni su sistem, instrukcija
dogma, korupcija, teror institucija
represija ubija
mafija, murija, drzava, hajducija
kadija, sudija, a mi smo revolucija"


ZA EVROPSKU SRBIJU I SRPSKO KOSOVO!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptyUto Jul 01, 2008 2:37 am

BS BS ^^

Samo kako stvari stoje Evropska Srbija i Srpsko Kosovo nece da moze zajedno nazalost....jbg...

Edit 1

Samo da dopunim jos nesto Kosovo nije izgubljeno od strane ove vlasti sranje je pocelo je pre nekih 30ak godina....A oni koji su ga izgubili odavno nisu na vlasti mislim na starter postavu 90ih da ih ne imenujem jer me je blam cak i ime da im napisem...Hvala lepo

Edit 2

Nisam pristalica ni ove vlaste posle spajanja sa poganim SPS-om jer tim potezom jos jednom su ubili Zorana. Ali nebitno opet malo vise ima nade sa ''ovima'' nego sa ''onima''!!!
Nazad na vrh Ići dole
_maja_
Clan*
Clan*
_maja_


Broj poruka : 45
Godina : 31
Location : Ban.Novo Selo
Datum upisa : 24.06.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptyUto Jul 01, 2008 2:50 am

Izgleda da kod nas sve moze Wink
a sto se ovog drugog dela tice,absolutely exactly Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptyUto Jul 01, 2008 2:56 am

Nazalost moguce je sve jer su ljudi ostali pod kompleksom devedesetih i dan danas dostta stvari se obavlja na crno jer smo takvi postali (bar neki), i dok se takve ne iskorene uvek ce nam biti ovako....
Jedan Nemacki general je rekao jednu jako lepu recenicu tokom Nemackog osvajanja ''Trebamo iskoreniti najslabije i sljam da bi najaci samo opstali'' tako da ono....
Nazad na vrh Ići dole
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 34
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptyUto Jul 01, 2008 11:37 am

ako srbija udje u evropsku uniu uce i kosovo ako da ce o5 biti zajedno!! sve u svemu idemo napred osvrcemo se na proshlost da nebi pravil iste greshke i krojimo nasu buducost!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
Alen_101st
Clan******
Clan******
Alen_101st


Broj poruka : 895
Godina : 33
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 27.12.2007

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: re   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptyUto Jul 01, 2008 9:14 pm

Joj,joj...nisam dobro ni otisao a vi vec o politici....c c c Smile ...
Salim se ja malo Wink ...samo nastavite...pozdrav iz paralije! Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://bnsforum.all-up.com
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptySre Jul 02, 2008 12:12 am

Vidim ja jos novih politickih kandidata na sledecim izborima,mislim da ce Novoseljanske novine imati bar 20 stranica vise kako bi svi stali u njih lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 34
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptySre Jul 02, 2008 12:45 am

ko zna sve je moguce Smile ali bez mene Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
Rodjeni
Clan******
Clan******
Rodjeni


Broj poruka : 894
Location : B.N.S.
Datum upisa : 06.01.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptySre Jul 02, 2008 12:57 am

Ostavicemo mesto rezerve za svaki slucaj,ako se predomislis Razz
Nazad na vrh Ići dole
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptySre Jul 02, 2008 12:59 am

Jel mogu, jel mogu ja , ocu ja ocu ja, jel mogu ja ????^^^ Question
Nazad na vrh Ići dole
naTasa
Clan****
Clan****
naTasa


Broj poruka : 318
Godina : 31
Location : Ban. Novo Selo
Datum upisa : 29.01.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptySre Jul 02, 2008 1:00 am

e bas ne mozes! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/natashakr92
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptySre Jul 02, 2008 1:03 am

naTasa ::
e bas ne mozes! lol!
Bad Natzi evil Natzi Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
naTasa
Clan****
Clan****
naTasa


Broj poruka : 318
Godina : 31
Location : Ban. Novo Selo
Datum upisa : 29.01.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptySre Jul 02, 2008 1:04 am

sta rece? Suspect Suspect Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/natashakr92
Denis!!!
Clan***
Clan***



Broj poruka : 198
Godina : 37
Location : The Crossroad!!!
Datum upisa : 17.01.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptySre Jul 02, 2008 1:07 am

A salim se naravno Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
naTasa
Clan****
Clan****
naTasa


Broj poruka : 318
Godina : 31
Location : Ban. Novo Selo
Datum upisa : 29.01.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptySre Jul 02, 2008 1:11 am

hhhh..... ah daa... lol! Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/natashakr92
Stefan AC/DC
Clan*****
Clan*****
Stefan AC/DC


Broj poruka : 528
Godina : 34
Location : Banatsko Novo Selo
Datum upisa : 23.03.2008

Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 EmptyČet Jul 03, 2008 12:15 am

Rodjeni ::
Ostavicemo mesto rezerve za svaki slucaj,ako se predomislis Razz


neka ja cu da popijem jednog jelenka nisam ja za ta politichka sranje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.porock.com
Sponsored content





Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba da bude tema o politici!?   Da li treba da bude tema o politici!? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li treba da bude tema o politici!?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Tema "upoznavanje clanova"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BNS Forum :: .:BNS Forum:. :: -Status--
Skoči na: